جراحی های زیبائی جراحی های زیبائی .

جراحی های زیبائی

خلاصی از چاقی با عمل لیپوماتیک

خلاصی از چاقی با عمل لیپوماتیک

اگر از داشتن چربی اضافی رنج می برید و تمام روش های کاهش وزن را امتحان کرده اید و شکست خورده اید، یکی از گزینه هایی که می تواند به شما کمک کند، جراحی های پیکرتراشی مانند لیپوماتیک می باشد. این روش قابل استفاده برای تمام قسمت های بدن از جمله ران، بازو و شکم می باشد. در واقع عمل لیپوماتیک یک روش حذف چربی می باشد که امروزه طرفداران بسیاری دارد. این روش بدون تخریب سلول های چربی به وسیله دستگاهی به نام کانولا با ایجاد حرکات لرزشی از محل جدا شده سپس تخلیه می شوند. از آنجایی که این چربی ها بدون کمترین آسیب خارج می شوند می توانند به قسمت های دیگر بدن تزریق شود. در واقع جراحی لیپوماتیک یا پیکرتراشی ساده ترین روش تخلیه چربی و ایمن ترین راه برای کاهش وزن می باشد.

لیپوماتیک پشت

با استفاده از روش عمل لیپوماتیک پشت می توان چربی گرفته شده از شکم و اطراف آن را به باسن تزریق کرد. در نتیجه می توان ظاهری ساعت شنی به دست آورد. چربی های تزریق شده می توانند در 1 ماه اول 30 تا 40 درصد کاهش پیدا کنند. بعد از عمل لازم است به مدت 1 ماه صاف دراز بکشید و نباید در مکان های خیلی صاف بنشینید. برای حفظ شکل داده شده می توانید از میان بالش های مخصوص موجود در بازار استفاده کنید.

لیپوماتیک پهلو

تجمع چربی در شکم به عوامل مختلفی از جمله سابقه چاقی، کاهش وزن، بارداری و زایمان بستگی دارد. لیپوماتیک شکم یکی از روش های موثر برای خلاص شدن از چربی های تجمع پیدا کرده شکم است. این کار با بیهوشی Thommescent انجام می شود و فرد در حین عمل هوشیار است و می تواند بدن خود را حرکت دهد. پس از انجام عمل لیپوماتیک پهلو می تواند به طور همزمان از چربی های فوقانی و پایین شکم خلاص شود. با این کار افراد با شکم بزرگ مقدار زیادی چربی از دست می دهند و شکم آنها کوچک تر و خوش فرم می شود. افرادی که شکم کوچک دارند نیز با جراحی لیپوماتیک می توانند به شکمی صاف و تخت دست پیدا کنند.


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۴۳:۰۳ توسط:الهام موضوع: نظرات (0)