جراحی های زیبائی جراحی های زیبائی .

جراحی های زیبائی

عمل جراحی لیپوماتیک بدن؛ کمترین هزینه لیپوماتیک چقدر است؟

لیپوماتیک چیست؟ (عمل جراحی lipomatic لیپوماتیک)
عمل لیپوماتیک (lipomatic) یکی از جدیدترین انواع پیکرتراشی و از روش های نوین لیپوساکشن به شمار می آید. در روش لیپوماتیک بسیاری از محدودیت ها و عوارض روش های قبلی از بین رفته و نتایج بسیار بهتری ایجاد می کند. در این نوع از لیپوساکشن از کانولای لرزشی و مرتعش استفاده می شود که پس از هدایت به زیر پوست، نوسان و لرزش خود را در محورهای عمودی و افقی و در تمام جهات منتشر می کند.این ویژگی باعث می شود تا سلولهای چربی تخریب شده و به صورت مایع از محل خارج شود. از مزیت های مهم روش عمل لیپوماتیک می توان به صاف و یکدست شدن پوست بعد از عمل، تخلیه مقدار بیشتر چربی و عوارض کمتر اشاره کرد.

لیپوماتیک شکم و پهلو
اکثر متقاضیان عمل لیپوماتیک شکم و پهلو دچار چربی های اضافه و وسیع هستند. معمولا چربی های جمع شده در شکم و پهلو از مقاومت بالایی برخوردار بوده و به آسانی به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نمی دهند. به همین دلیل از این چربی ها می توان برای تزریق به بخش‌ های دیگر بدن استفاده کرد. یکی از راه های از بین بردن این چربی ها و فرم دهی ناحیه، لیپوماتیک شکم و پهلو است. بسته به شرایط بیمار و وسعت عمل، نوع بیهوشی مناسب انتخاب می ‌شود. پس از تزریق داروی بی هوشی، برش هایی در حد سه الی چهار سانتیمتر در ناحیه شکم و پهلو و اطراف آن ایجاد می شود. لوله کانولا از طریق این برش ها به داخل توده های چربی شکم و پهلو نفوذ می کند. در لیپوماتیک شکم و پهلو برای تخریب چربی ها از کانولای لرزشی استفاده می شود که با ارتعاش و حرکت متناوب خود زمینه را برای استخراج یکنواخت سلولهای چربی، فراهم می کند. در روش های قدیمی این فشار توسط جراح و نیروی فیزیکی وی تامین می شد. استفاده از این روش جراحی برای پیکرتراشی شکم و پهلو باعث می شود جراح با دقت بالاتری چربی را استخراج کرده و به دیگر قسمتهای بدن آسیبی وارد نشود. به طبع همین موضوع، عمل لیپوماتیک پهلو عوارض بسیار کمتر و محدودتر دارد.

لیپوماتیک غبغب
لیپوماتیک غبغب نوعی عمل زیبایی است که برای حذف چربی ها و جمع کردن پوست اضافه در قسمت زیر چانه کاربرد دارد. در اکثر موارد دلیل اصلی به وجود آمدن غبغب، چاقی و اضافه وزن است. گاهی نیز ممکن است فرد دچار چاقی نباشد اما در قسمت زیر چانه خود تجمع چربی داشته باشد. در چنین مواردی ممکن است دلیل اصلی به وجود آمدن غبغب، بیماری خاص باشد. جمع شدن چربی در این ناحیه باعث می ‌شود زاویه فک و صورت از بین رفته و سن فرد بیشتر به نظر برسد. بهترین راه برای رفع این مشکل، عمل لیپوماتیک غبغب است. برای انجام لیپوماتیک غبغب سوراخ هایی در قسمت زیر چانه ایجاد شده و با استفاده از آن میکروکانولا به داخل بافت چربی هدایت می شود. این کانولا یک لرزش و ارتعاش سه بعدی در ناحیه ایجاد کرده و به راحتی چربی ها را تخریب و به خارج از بدن هدایت می کند. برای انجام این جراحی باید از کانولای بسیار ظریفی استفاده شود.


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۴۶:۳۹ توسط:الهام موضوع: نظرات (0)