جراحي هاي زيبائي جراحي هاي زيبائي .

جراحي هاي زيبائي

عمل جراحي ليپوماتيك بدن؛ كمترين هزينه ليپوماتيك چقدر است؟

ليپوماتيك چيست؟ (عمل جراحي lipomatic ليپوماتيك)
عمل ليپوماتيك (lipomatic) يكي از جديدترين انواع پيكرتراشي و از روش هاي نوين ليپوساكشن به شمار مي آيد. در روش ليپوماتيك بسياري از محدوديت ها و عوارض روش هاي قبلي از بين رفته و نتايج بسيار بهتري ايجاد مي كند. در اين نوع از ليپوساكشن از كانولاي لرزشي و مرتعش استفاده مي شود كه پس از هدايت به زير پوست، نوسان و لرزش خود را در محورهاي عمودي و افقي و در تمام جهات منتشر مي كند.اين ويژگي باعث مي شود تا سلولهاي چربي تخريب شده و به صورت مايع از محل خارج شود. از مزيت هاي مهم روش عمل ليپوماتيك مي توان به صاف و يكدست شدن پوست بعد از عمل، تخليه مقدار بيشتر چربي و عوارض كمتر اشاره كرد.

ليپوماتيك شكم و پهلو
اكثر متقاضيان عمل ليپوماتيك شكم و پهلو دچار چربي هاي اضافه و وسيع هستند. معمولا چربي هاي جمع شده در شكم و پهلو از مقاومت بالايي برخوردار بوده و به آساني به رژيم غذايي و ورزش پاسخ نمي دهند. به همين دليل از اين چربي ها مي توان براي تزريق به بخش‌ هاي ديگر بدن استفاده كرد. يكي از راه هاي از بين بردن اين چربي ها و فرم دهي ناحيه، ليپوماتيك شكم و پهلو است. بسته به شرايط بيمار و وسعت عمل، نوع بيهوشي مناسب انتخاب مي ‌شود. پس از تزريق داروي بي هوشي، برش هايي در حد سه الي چهار سانتيمتر در ناحيه شكم و پهلو و اطراف آن ايجاد مي شود. لوله كانولا از طريق اين برش ها به داخل توده هاي چربي شكم و پهلو نفوذ مي كند. در ليپوماتيك شكم و پهلو براي تخريب چربي ها از كانولاي لرزشي استفاده مي شود كه با ارتعاش و حركت متناوب خود زمينه را براي استخراج يكنواخت سلولهاي چربي، فراهم مي كند. در روش هاي قديمي اين فشار توسط جراح و نيروي فيزيكي وي تامين مي شد. استفاده از اين روش جراحي براي پيكرتراشي شكم و پهلو باعث مي شود جراح با دقت بالاتري چربي را استخراج كرده و به ديگر قسمتهاي بدن آسيبي وارد نشود. به طبع همين موضوع، عمل ليپوماتيك پهلو عوارض بسيار كمتر و محدودتر دارد.

ليپوماتيك غبغب
ليپوماتيك غبغب نوعي عمل زيبايي است كه براي حذف چربي ها و جمع كردن پوست اضافه در قسمت زير چانه كاربرد دارد. در اكثر موارد دليل اصلي به وجود آمدن غبغب، چاقي و اضافه وزن است. گاهي نيز ممكن است فرد دچار چاقي نباشد اما در قسمت زير چانه خود تجمع چربي داشته باشد. در چنين مواردي ممكن است دليل اصلي به وجود آمدن غبغب، بيماري خاص باشد. جمع شدن چربي در اين ناحيه باعث مي ‌شود زاويه فك و صورت از بين رفته و سن فرد بيشتر به نظر برسد. بهترين راه براي رفع اين مشكل، عمل ليپوماتيك غبغب است. براي انجام ليپوماتيك غبغب سوراخ هايي در قسمت زير چانه ايجاد شده و با استفاده از آن ميكروكانولا به داخل بافت چربي هدايت مي شود. اين كانولا يك لرزش و ارتعاش سه بعدي در ناحيه ايجاد كرده و به راحتي چربي ها را تخريب و به خارج از بدن هدايت مي كند. براي انجام اين جراحي بايد از كانولاي بسيار ظريفي استفاده شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ تير ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۴۶:۳۹ توسط:الهام موضوع: نظرات (0)

خلاصي از چاقي با عمل ليپوماتيك

خلاصي از چاقي با عمل ليپوماتيك

اگر از داشتن چربي اضافي رنج مي بريد و تمام روش هاي كاهش وزن را امتحان كرده ايد و شكست خورده ايد، يكي از گزينه هايي كه مي تواند به شما كمك كند، جراحي هاي پيكرتراشي مانند ليپوماتيك مي باشد. اين روش قابل استفاده براي تمام قسمت هاي بدن از جمله ران، بازو و شكم مي باشد. در واقع عمل ليپوماتيك يك روش حذف چربي مي باشد كه امروزه طرفداران بسياري دارد. اين روش بدون تخريب سلول هاي چربي به وسيله دستگاهي به نام كانولا با ايجاد حركات لرزشي از محل جدا شده سپس تخليه مي شوند. از آنجايي كه اين چربي ها بدون كمترين آسيب خارج مي شوند مي توانند به قسمت هاي ديگر بدن تزريق شود. در واقع جراحي ليپوماتيك يا پيكرتراشي ساده ترين روش تخليه چربي و ايمن ترين راه براي كاهش وزن مي باشد.

ليپوماتيك پشت

با استفاده از روش عمل ليپوماتيك پشت مي توان چربي گرفته شده از شكم و اطراف آن را به باسن تزريق كرد. در نتيجه مي توان ظاهري ساعت شني به دست آورد. چربي هاي تزريق شده مي توانند در 1 ماه اول 30 تا 40 درصد كاهش پيدا كنند. بعد از عمل لازم است به مدت 1 ماه صاف دراز بكشيد و نبايد در مكان هاي خيلي صاف بنشينيد. براي حفظ شكل داده شده مي توانيد از ميان بالش هاي مخصوص موجود در بازار استفاده كنيد.

ليپوماتيك پهلو

تجمع چربي در شكم به عوامل مختلفي از جمله سابقه چاقي، كاهش وزن، بارداري و زايمان بستگي دارد. ليپوماتيك شكم يكي از روش هاي موثر براي خلاص شدن از چربي هاي تجمع پيدا كرده شكم است. اين كار با بيهوشي Thommescent انجام مي شود و فرد در حين عمل هوشيار است و مي تواند بدن خود را حركت دهد. پس از انجام عمل ليپوماتيك پهلو مي تواند به طور همزمان از چربي هاي فوقاني و پايين شكم خلاص شود. با اين كار افراد با شكم بزرگ مقدار زيادي چربي از دست مي دهند و شكم آنها كوچك تر و خوش فرم مي شود. افرادي كه شكم كوچك دارند نيز با جراحي ليپوماتيك مي توانند به شكمي صاف و تخت دست پيدا كنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ تير ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۴۳:۰۳ توسط:الهام موضوع: نظرات (0)

ليپوماتيك چيست؟

ليپوماتيك چيست؟

اسم صحيح ليپوماتيك Power Assisted Liposuction (PAL) مي باشد. يعني يك نوع ليپوساكشن كه با كمك ارتعاشات انجام مي شود. در اين روش ابتدا يك نيروي مكانيكي الكتريكي باعث ارتعاش كانول مي شود و اين كانول در حين حركت در لايه هاي چربي، بافت چربي را خرد و نرم ميكند. سپس با مكش اين چربي هاي نرم شده تخليه مي شود. اين روش نسبت به ليپوساكشن معمولي كمتر تهاجمي مي باشد و فشار مكانيكي را براي جراحي كاهش مي دهد . ليپوماتيك اساساً براي حذف و خارج كردن چربي هاي اضافه در زير پوست انجام مي شود.

در واقع ليپوماتيك يك عمل جراحي است كه در آن از تكنولوژي ساكشن براي خارج كردن چربي هاي اضافي از بخش هاي مختلف بدن مانند باسن، ران ها، پهلو ها، پشت ، بازو ها و گردن انجام مي شود. ليپوماتيك البته مي تواند باعث ايجاد تغيير در اين نواحي گردد.

جراحي ليپوماتيك به منظور به حداقل رساندن تورم، تروما و ناراحتي طراحي شده است و بهبودي سريع تري نسبت به ساير انواع روش هاي جراحي پيكر تراشي مانند ليپوساكشن دارد. با تمام آنچه گفته شد، ليپوماتيك شما را از برش ها وجراحي هاي سنتي دور مي كند و باعث افزايش سرعت بهبود مي شود.

روش عمل ليپوماتيك امكان تخليه حداكثر 12 ليتر چربي را فراهم مي كند. اين روش بسيار ماندگارتر از ساير روش هاي جراحي لاغري موضعي مي باشد.

يكي از مهم ترين فوايد روش ليپوماتيك اين است كه با خارج كردن بافت چربي به روش ارتعاشي به اندام هاي داخلي يا تمام مناطق بدن، از جمله شكم، بازو، باسن، پاها، پشت و غيره، به دليل عدم وجود برش، آسيبي وارد نمي شود.

بخيه زيبايي در اندازه 2 ميلي متري بر روي پوست زده مي شود كه اين اندازه فقط به دليل امكان ورود كانولا ايجاد مي شود.

بخيه هاي مورد استفاده كاملا جذبي هستند و به مرور خود به خود از بين مي روند.

ليپوماتيك بازو

عواملي مانند افزايش سن، تجمع چربي و افزايش وزن يكي از دلايل اصلي شل و آويزان شدن بازوها است. اين مشكل بيشتر در زنان نسبت به آقايان ديده مي شود. در واقع عمل ليپوماتيك بهترين راه براي خلاص شدن از بازوهاي شل شده مي باشد. براي انجام عمل ليپوماتيك بازو، ابتدا معاينه هاي لازم توسط پزشك معالج انجام مي شود، سپس با استفاده از يك كانول مخصوص، چربي هاي اضافي تخليه مي شود و با عمل ليفتينگ، حجم زيادي از چربي هاي اضافي بازو برداشته مي شود. ليپوماتيك در يك جلسه طي مدت زمان 2 تا 3 ساعت انجام مي شود.

ليپوماتيك غبغب

چربي هاي اضافي در زير چانه و گردن باعث مي شود پيرتر به نظر برسيد. بنابراين يكي از راه هاي خلاص شدن از شر چربي هاي ذخيره شده در اين ناحيه عمل ليپوماتيك غبغب است. اين روش با بي حسي موضعي انجام مي شود و حدودا 45 دقيقه طول مي كشد. در ليپوماتيك چربي ها با استفاده از يك ويبراتور سه بعدي شكسته مي شود و سپس آن را در لوله هاي كوچك تخليه مي كنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ تير ۱۴۰۱ساعت: ۱۲:۴۰:۵۷ توسط:الهام موضوع: نظرات (0)